szkoła
20181109_104952-01_edited
Zestawy paczkowane School Supply

Aktualności

REKRUTACJA

Zapraszamy do zapoznania się z listą  kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej  w Tuławkach oraz Frączkach na rok szkolny 2021/2022.

Szanowni Rodzice,

na podstawie nowego rozporządzenia MEiN w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, informuję, że od dnia 29 marca 2021 r. do dnia 11 kwietnia 2021 r. na obszarze kraju ogranicza się funkcjonowanie publicznych i niepublicznych:

1)    przedszkoli i innych form wychowania przedszkolnego;

2)    szkół podstawowych, w tym oddziałów przedszkolnych w tych szkołach;

 

Od jutra, 29 marca 2021 r., przechodzimy wszyscy na naukę zdalną.

 

                                                                             Mariola Soroka

                                                 Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tuławkach

KOMUNIKAT DYREKTORA

REKRUTACJA

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z dokumentacją dotyczącą rekrutacji do naszej szkoły w roku szkolnym 2021/2022. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną zachęcamy do pobierania wniosków i składania ich w formie elektronicznej, poprzez przesłanie skanu lub zdjęcia dokumentu na adres mailowy szkoły :  zstulawki@o2.pl

Wytyczne MEiN, GIS oraz MZ

W związku z decyzją o powrocie uczniów klas I-III do szkół od 18 stycznia 2021 r., prosimy o zapoznanie się z wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania placówki.

Funkcjonowanie Powiatowej Poradni

Psychologiczno- Pedagogicznej

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze sposobem funkcjonowania PPPP w Olsztynie w okresie ferii zimowych. Dokładne informacje znajdują się pod kolorowym przyciskiem.

Jednocześnie życzymy bezpiecznego odpoczynku podczas ferii zimowych!

Program dla szkół

   Uczniowie klas I-V w roku szkolnym 2020/2021 będą mieli możliwość wzięcia udziału w wyjątkowo smacznymi zdrowym "Programie szkół", w ramach którego otrzymywać będą codziennie porcję świeżych warzyw, owoców lub nabiału, co pozwoli dbać Nam o zdrową i zbilansowaną dietę.

   Poniżej umieszczamy pełną wersję zgody na udział w programie, którą otrzymają Państwo do wypełnienia od Wychowawców klas.

UBEZPIECZENIE

   Zapraszamy do zapoznania się z wariantami ubezpieczenia dostępnymi dla naszych uczniów. W załącznikach znajdą Państwo opis pakietu oświata, warianty cenowe składki oraz dokładną instrukcję, w jaki sposób można dokonać zakupu polisy drogą internetową.

Zapraszamy do zapoznania się z zarządzeniem
w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w Oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Tuławkach i szkole filialnej we Frączkach

REGULAMIN ZFŚS

Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Zakładowego Funduszu Świadczeń socjalnych, który znajduje się w zakładce INFORMACJE -> DOKUMENTY DLA NAUCZYCIELA

Bezpieczeństwo zdrowotne w szkole

   Zapraszamy Państwa do zapoznania się z rekomendacjami i informacjami udostępnionymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Zmiany organizacyjne

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dokumentami dotyczącymi przekształcenia Szkoły Podstawowej w Tuławkach.

Tuławki 31

11-001 Dywity

89 5130 226

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now