szkoła
20181109_104952-01_edited
Zestawy paczkowane School Supply
Bez tytułu.jpg

Aktualności

Oddział Przedszkolny - nabór uzupełniający

Gotowy do szkoły

REKRUTACJA

Zapraszamy do zapoznania się z listą  kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej  w Tuławkach oraz Frączkach na rok szkolny 2021/2022 oraz do klasy pierwszej.

Oddział Przedszkolny

            Oddział Przedszkolny 

                        Klasa 1

ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY od 17 maja 2021r.

 

 

Szanowni Państwo,

 

informujemy, że - zgodnie z decyzją Ministra Edukacji i Ministra Zdrowia - organizacja pracy szkoły od 17 maja 2021 r. przedstawia się następująco:

 

1) klasy I-III od 3 maja 2021r. zajęcia prowadzone są stacjonarnie na terenie  szkoły, zgodnie  z planem na drugie półrocze.

2) Informuję, że od 17 maja do 21 maja 2021 r. stacjonarnie uczyć się będą uczniowie klasy VIII oraz

IV i  V. Uczniowie klasy VI i VII kontynuują naukę w formie zdalnej.

3) W następnym tygodniu, od 24 maja do 28 maja, do szkoły przychodzą uczniowie z klasy VI i VII, uczniowie klasy VIII piszą egzamin (25-26-27 maja), zdalnie uczą się uczniowie z klasy IV i V.

 

4) W okresie od 3 maja 2021r. do 16 maja 2021r. w klasie VIII na terenie szkoły zostaną zorganizowane konsultacje z przedmiotów egzaminacyjnych.

 

AKTUALIZACJA PROCEDUR FUNKCJONOWANIA SZKOŁY W CZASIE EPIDEMII OBOWIĄZUJĄCA OD DNIA 4.05.2021 R.

KOMUNIKAT DYREKTORA

budzik
Bez tytułu.png
Gotowy do szkoły

REKRUTACJA

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z dokumentacją dotyczącą rekrutacji do naszej szkoły w roku szkolnym 2021/2022. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną zachęcamy do pobierania wniosków i składania ich w formie elektronicznej, poprzez przesłanie skanu lub zdjęcia dokumentu na adres mailowy szkoły :  zstulawki@o2.pl

Kasztanowy Powiedzenie Dzień Jedności Ka

Wytyczne MEiN, GIS oraz MZ

W związku z decyzją o powrocie uczniów klas I-III do szkół od 18 stycznia 2021 r., prosimy o zapoznanie się z wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania placówki.

plecak
Autobus szkolny

Funkcjonowanie Powiatowej Poradni

Psychologiczno- Pedagogicznej

Szczegółowe Pomarańczowy Snowflake

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze sposobem funkcjonowania PPPP w Olsztynie w okresie ferii zimowych. Dokładne informacje znajdują się pod kolorowym przyciskiem.

Jednocześnie życzymy bezpiecznego odpoczynku podczas ferii zimowych!

family-therapy-2340286_1280.png

Program dla szkół

   Uczniowie klas I-V w roku szkolnym 2020/2021 będą mieli możliwość wzięcia udziału w wyjątkowo smacznymi zdrowym "Programie szkół", w ramach którego otrzymywać będą codziennie porcję świeżych warzyw, owoców lub nabiału, co pozwoli dbać Nam o zdrową i zbilansowaną dietę.

   Poniżej umieszczamy pełną wersję zgody na udział w programie, którą otrzymają Państwo do wypełnienia od Wychowawców klas.

jabłko

UBEZPIECZENIE

   Zapraszamy do zapoznania się z wariantami ubezpieczenia dostępnymi dla naszych uczniów. W załącznikach znajdą Państwo opis pakietu oświata, warianty cenowe składki oraz dokładną instrukcję, w jaki sposób można dokonać zakupu polisy drogą internetową.

ekologia

Zapraszamy do zapoznania się z zarządzeniem
w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w Oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Tuławkach i szkole filialnej we Frączkach

crayon-frame-4273182_1920.png
Niedz
Wstęga

REGULAMIN ZFŚS

Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Zakładowego Funduszu Świadczeń socjalnych, który znajduje się w zakładce INFORMACJE -> DOKUMENTY DLA NAUCZYCIELA

Bezpieczeństwo zdrowotne w szkole

   Zapraszamy Państwa do zapoznania się z rekomendacjami i informacjami udostępnionymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

family-2073602_1920.jpg
green-307835_1280.png

Zmiany organizacyjne

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dokumentami dotyczącymi przekształcenia Szkoły Podstawowej w Tuławkach.

Zapraszamy serdecznie na nową stronę internetową Szkoły, którą znajdą Państwo pod adresem:www.sptulawki.edupage.org

Tuławki 31

11-001 Dywity

89 5130 226

EPUAP

/SP_Tulawki/SkrytkaESP

budzik